2. FAQ Питання Відповіді Теми

2022-03-29 /Безкоштовні цифрові вітальні та орієнтаційні курси для біженців

Відтепер українські та російські біженці можуть пройти безкоштовні цифрові привітальні та орієнтаційні курси українською, російською, німецькою та англійською мовами на futurelearnlab.de/welcome. Інститут інтерактивних систем (ISy) Технічного університету (TH) Любек розробив курси для підтримки людей, які тікають до Німеччини.

Прибуття в Німеччину

От поиска жилья до записи детей в школу. После приезда в Германию у вас наверняка возникнет множество насущных вопросов:

https://futurelearnlab.de/hub/course/view.php?id=191

Добро пожаловать в Шлезвиг-Гольштейн

У вас наверняка есть много вопросов о жизни на севере Германии. Курс „Добро пожаловать в Шлезвиг-Гольштейн“ объединяет основную информацию и предложения помощи:

https://futurelearnlab.de/hub/course/view.php?id=192

2022-03-24 / ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Для вакцинації проти COVID-19 (коронавірусне захворювання 2019 р.) (Первинна та повторна вакцинація) – вакцинами mRNA – (Comirnaty® 10 мкг або 30 мкг виробництва BioNTech/Pfizer та Spikevax® виробництва Moderna) Станом на: 24 лютого 2022 р. (даний інформаційний лист постійно оновлюється).

Скачавши: PDF (438 KB, Datei ist nicht barrierefrei) 

2022-03-20 / Коронавірус/Коронавирус: Українські сертифікати/Украинские сертификаты в Corona-Warn-App

Важлива інформація для біженців, які приїжджають до Німеччини: Corona-Warn-App тепер також активовано в українських магазинах Google і Apple. Українські сертифікати можна розмістити тут.

Важная информация для беженцев, прибывающих в Германии: C

Теперь можно бесплатно скачать Corona-Warn-App. Для этого вам нужно перейти на украинскую страничку „Google“ или „Apple“.  Здесь можно хранить украинские сертификаты.

2022-03-16 / Важлива інформація щодо в’їзду та перебування для українців

Російське вторгнення в Україну змушує багатьох людей тікати з України. Тут Bи знайдете інформацію про ситуацію на кордонах і про в’їзд і подальше перебування в Німеччині. Українці, які вже перебувають у Німеччині, також знайдуть тут достовірну та актуальну інформацію.

Ми намагаємося відповісти на всі питання. Як тільки у нас з‘являться новини, ми відразу повідомимо вас тут і на Facebook.

Інформація доступна також російською та німецькою мовами.