1. Офіційна інформація та державні послуги

Bundesrepublik Deutschland (Федеративна Республіка Німеччина)

довідковий портал germany4ukraine

Вам потрібна інформація та допомога, житло чи медичне обслуговування? Ми хочемо бути вашим першим цифровим контактним пунктом для доброго початку в Німеччині. Зміст цього веб-сайту поступово розширюється:

Land Schleswig-Holstein (Шлезвіг-Гольштейн)

Шлезвіг-Гольштейн допомагає

Шлезвіг-Гольштейн солідарний з Україною. Тут ви знайдете інформацію про те, як ви можете допомогти постраждалим зараз.

  • Пожертвувати
  • Північно-німецько-український допоміжний штаб
  • житло для біженців
  • Турбота про біженців, які надходять з України
  • Сайти районів та міських округів

Landeshauptstadt Kiel (Столиця штату Кіль)

Кіль підтримує українців

Кіль готується. Жителі зони бойових дій в Україні також будуть шукати захисту в Кілі. Наразі пропозиції допомоги узгоджуються. У місті створено інформаційну гарячу лінію: 0431 901‑4750. Він доступний з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 16:00. Ви також можете зв’язатися з координаційним офісом за адресою referat‑migration@kiel.de. Більше інформації про столицю штату Кіль можна знайти тут.

Kreis Plön (Плоєнський район)

Пропозиції допомоги та заклики до пожертв

Координаційний офіс з питань інтеграції та міграції в районі Пльон створив огляд пропозицій допомоги та звернень на пожертвування в районі Плон, який постійно оновлюється. Ви можете отримати огляд тут.

Якщо вам відомі інші пропозиції допомоги, повідомте про них на integration@kreis-ploen.de. Хочете зробити доступним житловий простір? Будь ласка, повідомте про це місцеву владу.

Amt Schrevenborn (Офіс Шревенборна)

Контактні пропозиції житла

Якщо ви можете запропонувати житло біженцям з України в Гайкендорфі, Менкебергі чи Шенкірхені, будь ласка, негайно зверніться до відділу соціальної допомоги офісу Шревенборн. Там пропозиції житла узгоджуються з районом Плон.

Контактною особою в управлінні соціального захисту є пані Sandra Spengler (тел. 0431 2409415, e-mail: sandra.spengler@amt-schrevenborn.de).